Нові можливості для бізнесу

0
13

Будь-який бізнес починається з ідеї, та великого бажання змінити своє життя на краще. Маючи такі якості, як наполегливість, працьовитість, уміння використовувати будь-яку можливість можна досягти великих висот. При цьому дуже важливо постійно вчитися, дізнаватися нове і не боятися перешкод.

Все залежить від вас

Історія будь-якого успішного підприємства — це величезна праця засновника. Багато починали не просто з нуля, а з кредитів і голого ентузіазму. Заявити про себе, дати те, що потрібно покупцеві не так просто, як може здатися на перший погляд. Важливо заявити про себе і щодня доводити, що саме ваш товар або послуга кращі ніж у конкурентів.

Сьогодні кожен підприємець може отримати відмінний шанс розповісти про свої можливості, завдяки унікальній системі електронних державних закупівель, детальну інформацію про яку ви знайдете на http://tender.uub.com.ua/tender/golovna-portal-zakupIvel, представлену простою і доступною мовою. Серед понад 2 000 000 тендерів, напевно знайдете той, який стане для вас успішним стартом. Все залежить тільки від вас.

Як це працює?

Державна система постійно потребує різних послугах. Серед інших — широкоформатний друк, реклама, охорона і багато іншого. В будь-який зручний час ви можете детально вивчити їх і вибрати той напрямок, який найбільше підходить. Заявка на участь у програмі державних закупівель подається в електронному вигляді. Тому вам не доведеться стикатися з бюрократією, чиновниками, які вимагають хабарі та іншими труднощами.

Після закінчення строку збору заявок на участь, система автоматично вибирає переможця за найменшою вартістю. При цьому держава отримує недорогу і якісну послугу, а виконавець — гарантовану оплату, дохід і відмінну рекомендацію для потенційних замовників, при мінімальних витратах на рекламу.

Ціна тендера

Звичайно, багатьох цікавить, про яку суму може йти мова, що приблизно зіставити суму вкладень і доходів. Офіційно чіткої межі немає. Однак за статистикою, мінімальна закупка становить 3 000 грн. Таким чином, спробувати свої сили можна на невеликих тендерах і з часом зібрати пристойну портфоліо. Що стосується максимально дорогих лотів, то тут також все залежить від масштабу проекту.

Погодьтеся, такий сервіс — це абсолютно нові можливості для бізнесу в цілому і кожного підприємця зокрема. Важливо, що «Прозоро» не просто торговий майданчик, а дійсно унікальний сервіс, який допомагає подолати такі неприємні явища, як корупція і не цільові розтрати державних коштів.

Тому, якщо ви молоді, амбітні, хочете створити прибуткове, успішне підприємство, не відкладайте перші кроки «на потім». Вивчіть представлені пропозиції, виберіть те, що вам найбільше підходить і подайте заявку. Згодом ви не раз будете згадувати, як отримали нові можливості для свого бізнесу завдяки чесній електронній системі державних закупівель.