Новий iPad Pro отримає змінений дизайн і загадковий виріз

0
185

Восени від Apple очікують не тільки нові iPhone, але і оновлені планшети iPad Pro. У мережі з’явилися знімки чохлів для нової моделі на 10,5 дюймів, які підтверджують чутки про зміни в дизайні.

На зображенні в очі кидається загадковий виріз на задній панелі планшета. Для чого він — поки невідомо, але можна припустити, що в нових iPad Pro з’явиться додатковий коннектор для підключення зовнішніх аксесуарів. І сюди навряд чи переїде Smart Connector: виріз для нього зробили на правій стороні гаджета.

Але не виключено, що на задню панель переїде сканер відбитків пальців, адже Apple хоче відмовитися від домашньої кнопки. Хоча ранні чутки приписують iPad Pro 2018 технологію Face ID.

Також в чохлі є вирізи камери, динаміків і Lightning — тут без змін. А ось від аудіороз’єми, за чутками, Apple відмовиться.

Згідно раннім витокам, новий iPad Pro отримає зменшені рамки навколо екрану і габарити. Також буде камера TrueDepth і технологія розпізнавання обличчя Face ID. А ось фірмовою «монобровою», схоже, все-таки не буде.

Нагадаємо, в цьому році Apple представила новий 9,7-дюймовий iPad з фірмовим стилусом за 329 доларів.