OnePlus 6 позбувся функції Always On Display

0
7

Ідея приходу нової прошивки на смартфон, як правило, полягає в тому, щоб апарат отримував нові функції, працював швидше і стабільніше. На ділі не завжди це відбувається так. Іноді виробники використовують апдейт для зворотних цілей — відмова від тих чи інших функцій. Така ситуація сталася з OnePlus 6, що на днях отримав своє оновлення, яким розробники відключили функцію Always On Display.

Представники компанії OnePlus підтвердили відмову від цієї опція, а в якості основної причини назвали підвищений витрата заряду акумулятора. Крім того, за їхніми словами сама функція була експериментальною, і вона виявилася не життєздатною. Подібні маніпуляції викликали невдоволення у користувачів, які порахували, що вони мають право самі вирішувати використовувати Always On Display чи ні. Завдання виробника тільки запропонувати її, а власник апарата вже сам вирішить, наскільки вона затребувана ім. Хоча саме негативні відгуки перших власників OnePlus 6 на зайву ненажерливість функції Always On Display і змусили компанію прийняти рішення про відключення опції.

Є й інша версія, що компанія просто вирішили приберегти її для OnePlus 6T , щоб було якомога більше відмінностей між двома флагманами.