Почалися тести гібридного Bentley Continental GT

0
4

Знімки гібридного Bentley Continental GT опублікував Motor1. Від базової моделі електрифікована купе можна відрізнити тільки по кришці зарядного порту на правому крилі. За попередніми даними, новинка укомплектована переробленою версією гібридної системи Porsche Panamera, що складається з 3.0-літровою бензиновою «турбошестеркі» і електромотора, що забезпечує запас ходу на електротязі до 50 км в випробувальному циклі NEDC.

Технічну інформацію і динамічні характеристики гібрида компанія не розкриває. На Porsche Panamera 4 E-Hybrid така силова установка генерує 462 к.с. і 700 Нм крутного моменту, а на найпотужнішої модифікації Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo — 680 к.с. З чуток, Bentley може отримати ще більш потужний варіант агрегату, що зробить купе найпотужнішим автомобілем в лінійці Grand Tourer.

Надалі гібридні модифікації з’являться у всіх нових моделей Bentley. У компанії вважають, що «підключається гібридна технологія забезпечує найкраще з двох світів» і планують інвестувати в неї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here