Повністю безрамковий Samsung Galaxy S10 засвітився в патенті компанії

0
323

Після мінорних нововведень в Galaxy S9 фанати бренду чекають дійсно глобальних змін в десятому поколінні «галактики». Пролити світло на те, яким буде ювілейний Galaxy S10, може черговий патент Samsung. У ньому південнокорейський гігант продемонстрував дизайн майбутнього смартфона і новий спосіб біометричної авторизації.

Samsung Galaxy S10

На представленому зображенні (фігура 5B) показано пристрій нового покоління з екраном від краю до краю. На відміну від Galaxy S8 і Galaxy S9, у майбутнього флагмана немає верхньої і нижньої рамок. Фронтальну камеру і інші датчики, судячи з усього, Samsung збирається впровадити безпосередньо в дисплей, зробивши під них невеликі вирізи. Це дозволить виробнику домогтися максимальної площі екрану без «чубчика», як в iPhone X і більшості Android-смартфонів 2018 року.

Крім повноцінної Безрамковий майбутній Galaxy S10 може отримати сканер відбитків пальців, вбудований в екран. Раніше в Samsung підтвердили тестування даної технології, але використовувати її планують тільки тоді, коли вона буде відповідати всім вимогам компанії. Ймовірно, виробник має намір доопрацювати даний метод розблокування до виходу нового флагмана.

Презентація Galaxy S10 очікується в січні або лютому наступного року. З чуток, смартфон буде представлений відразу в трьох версіях, одна з яких отримає плоский екран без заокруглень з боків.

phonearena.com