Розкрито секрет клавіатури нових Macbook Pro

0
438

Фахівці розібрали новенький ноутбук.

Днями компанія Apple оновила модельний ряд ноутбуків Macbook Pro, які отримали оновлені процесори Intel, а також поліпшені клавіатури «метелик». Останні стали працювати тихіше, але, як виявилося, це не єдина зміна в їх роботі.

Фахівці iFixit розібрали новенький ноутбук і з’ясували дещо цікаве. Під ковпачками клавіш інженери розмістили силіконові мембрани. Вони грають роль чохлів для механізму і, імовірно, захищають його від крихт і сміття, що і призводило до «залипання» кнопок в попередніх версіях. У червні компанія з Купертіно запустила сервісну програму по ремонту клавіатур попереднього покоління, хоча офіційно визнала лише малий відсоток поломок. Однак, схоже, в Apple все ж вирішили не доводити справу до судових позовів і по-тихому виправили недолік.

Цікаво, що в Apple запатентували подібне рішення в березні цього року. У заявці описується кілька варіантів конструкції кнопок, в тому числі варіант з захисним силіконовим чохлом.

Наскільки ця модифікація вирішить проблему з «залипання» клавіш, поки складно сказати. Потрібно дочекатися, щоб новинка потрапила на тестування, тоді можна буде говорити більш виразно.

джерело