Samsung опублікувала вражаючі результати другого кварталу 2018

0
8

Продовжуючи тенденцію продажу смартфонів Samsung, як очікується, впали ще більше в другому кварталі, після падіння на 2% в першому кварталі.
Експерти вказують на дві основні причини незадовільних результатів Samsung, які можна умовно класифікувати як зовнішні і внутрішні.

З одного боку, останні випуски смартфонів компанії не змогли змусити людей горіти бажанням купити нову модель. У той час як Galaxy S9 і S9 + були краще за своїх попередників, багато споживачів і фахівці вирішили, що оновлення було незначним, тому пропустили одне покоління. Samsung сподівається збільшити продажі випуском нового флагмана Galaxy Note 9, але успіх все ще залишається під питанням через відсутність інновацій, які змогли б підвищити продуктивність або привернути увагу аудиторії.

Що не покращує ситуацію Samsung, так це конкуренти. Флагманський пристрій Apple, iPhone X продовжує добре продаватися навіть тоді, коли вже запущені флагмани 2018 роки від інших виробників. Крім того, Huawei, Oppo, Vivo і Xiaomi не тільки домінують на китайському ринку, але і починають набирати обертів на заході.

Проте, все перераховане вище не вплинуло на прибуток Samsung. Компанія як і раніше займає передове місце за результатами продажів, і хоча її мобільний підрозділ може бути не так ефективно, як очікувалося, виробництво чіпів компанії більш ніж компенсує це.

Samsung має опублікувати свої звіти за другий квартал 2018 року в п’ятницю, але насправді в Мережу вже просочилася деяка інформація. Так, операційний прибуток мобільного підрозділу Samsung за другий квартал становить KRW14,9 трлн. (Приблизно 13,3 млрд. Доларів).
Цей результат приблизно на 5% нижче рекордного рівня в KRW 15,6 трлн, який був досягнутий в попередньому кварталі 2018 року.
Очікується, що Samsung повідомить про зростання операційного прибутку на 50% в річному зіставленні, досягнувши рекордного рівня в KRW 12,5 трлн. (11,18 млрд. Доларів).