Samsung отримала патент на власну 3D-технологію розпізнавання осіб

0
8

Документ, отриманий з Патентного відомства США від 2014 року показує, що Samsung працювала над 3D-технології розпізнавання особи задовго до того, як Apple випустила свій революційний iPhone X. Тепер корейська компанія нарешті отримала патент і може використовувати цю технологію для своїх майбутніх пристроїв.

Але не покладайте великі надії, так як 3D-технологія, як очікується, не буде реалізована в поточному році. Вона може бути готова як раз для дебюту на початку 2019 року, коли, як повідомляється, Samsung випустить складне пристрій Galaxy X, а потім, може бути, з’явиться і на флагмані Galaxy S10.

Ми не в перший раз чуємо про те, що Samsung працює над цією технологією. У недавньому звіті було зазначено, що на Galaxy S10 компанія збирається замінити ірисовий сканер на якусь 3D-технологію розпізнавання осіб, розроблену за допомогою ізраїльської компанії.Samsung отримала патент на власну 3D-технологію розпізнавання осібSamsung отримала патент на власну 3D-технологію розпізнавання осіб
У будь-якому випадку, патент вказує, що технологія заснована на технології TOF, яка працює з освітленням NIR (ближнього інфрачервоного діапазону), звичайним датчиком зображення (датчик камери) і додатковим датчиком, захоплюючим світло, який буде повертатися від об’єкта назад в об’єктив.
Ми недавно писали про розробку Vivo, яка планує використовувати той же самий тип технологій на своїх майбутніх пристроях.

І так само, як і Vivo, Samsung планує використовувати його не тільки для 3D-розблокування особи. Він також буде призначений для відстеження руху, виявлення жестів і для нічного бачення при роботі в темряві і т.п. Якщо технологія Samsung дійсно схожа на технологію Vivo, ми можемо очікувати значно швидше і точніше розпізнавання осіб, ніж те, що пропонує технологія Face ID на існуючому iPhone X.