Samsung стала провідним постачальником смартфонів в першому кварталі 2018 року

0
14

Американська дослідницька компанія Gartner опублікувала статистику продажів смартфонів різних виробників в світі. За даними аналітиків провідним постачальником смартфонів в світі в першому кварталі 2018 року став південнокорейська компанія Samsung . Однак, поряд зі збереженням першого місця в списку, Самсунг показала невелике падіння продажів і частки ринку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В цілому обсяг продажів смартфонів у світі зріс на 1,3% в порівнянні з першим кварталом минулого року, досягнувши майже 384 млн одиниць. Samsung вдалося продати 78,56 млн смартфонів в першому кварталі 2018 роки (у 2017 році за аналогічний період було продано 78,78 млн одиниць). В результаті частка ринку Samsung знизилася з 20,8% в першому кварталі 2017 року до 20,5% в першому кварталі поточного року.

Деяке падіння обсягів продажів пристроїв Samsung можна пояснити жорсткою конкуренцією з боку китайських брендів. Але, незважаючи на це, Samsung і раніше є найбільшим продавцем, випереджаючи свого вічного конкурента — Apple.