Samsung Galaxy S10 набагато перевершив iPhone X

0
799

У першій половині нинішнього року компанія Samsung представила публіці флагманський телефон Galaxy S9, який отримав унікальну камеру зі змінною діафрагмою. Вона може працювати в автоматичному або ж ручному режимі, причому від неї насправді є толк, так як за рахунок такої особливості смартфон може робити більш кращі знімки в умовах браку світла. Проте, як виявилося, Samsung Galaxy S10 в цьому і ще одному плані виявиться набагато краще, завдяки чому він перевершить iPhone X.

Як пишуть корейські ЗМІ, однією з головних особливостей нового мобільного пристрою топового рівня від компанії Samsung стане потрійна основна камера з підтримкою ефекту розмиття заднього фону та 5-кратним оптичним зумом. Виробник також вмонтує в неї свою доопрацьовану систему змінною діафрагми, завдяки чому вдасться домогтися небаченого раніше якості фотографій і записуються відео, про які зараз власники iPhone X можуть тільки мріяти.

Крім того, Samsung Galaxy S10 стане першим в світі смартфоном, який зможе похвалитися покращеною системою розпізнавання особи Face ID. Якщо в телефоні Apple вона може працювати з особою тільки одну людину, то у випадку з розробкою південнокорейської корпорації обмеження буде встановлено на обличчях трьох людей. За рахунок цього одним мобільним пристроєм зможуть користуватися відразу кілька людей, наприклад, членів сім’ї або ж колег по роботі.

Для всіх тих, хто не захоче сканувати своє обличчя для розблокування телефону, компанія-виробник має намір запропонувати вбудований прямо в дисплей ультразвуковий сканер відбитків пальців від компанії Qualcomm. Знову ж таки, в iPhone X взагалі немає ніякого дактилоскопічного модуля, а це значить, що якщо його власник не хоче використовувати Face ID, то кожен раз доведеться вводити пароль, від чого переважна більшість користувачів вже давно відвикло.

Таким чином, за сукупністю підтримуваних технологій, Samsung Galaxy S10 набагато перевершить iPhone X, запропонувавши можливості, якими зараз не можуть похвалитися володарі топового телефону від «яблучної» корпорації. Зовсім недавно трапився офіційний анонс Oppo Find X — це найкращий в світі смартфон, у якого немає аналогів.

джерело