Широкоекранний Alcatel 1 на Android Go захоплює своєю елегантністю

0
106

Компанія TCL Communication представила в Росії новий смартфон початкового рівня Alcatel 1. Він працює під управлінням операційної системи Android Oreo (Go Edition), розробленої спеціально для бюджетних пристроїв. З інших особливостей апарату варто відзначити широкоформатний екран із співвідношенням сторін 18: 9 і розширені фотоможливості.

Alcatel 1

«ВСЕ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ використовуйте телефон ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ медіаконтенту І СПІЛКУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ. МИ ХОТІЛИ ВІДДАТИ ПРІОРИТЕТ ТИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ, ЯКІ МАКСИМАЛЬНО ВІДПОВІДАЮТЬ ОСНОВНИМ ЗАПИТАМ НАШИХ КОРИСТУВАЧІВ, СЕРЕД ЯКИХ ДИЗАЙН ВИСОКОГО РІВНЯ, ЯКІСНИЙ ЕКРАН І МОЖЛИВІСТЬ ШВИДКО І ЛЕГКО обмінюватися контентом. ALCATEL РУЙНУЄ СТЕРЕОТИПИ, РОБЛЯЧИ СМАРТФОН з найсучаснішими технологіями доступними КОЖНОМУ », — РОЗПОВІВ КРІСТІАН ГАТТ, ПРЕЗИДЕНТ ПІДРОЗДІЛИ ALCATEL І ВИКОНАВЧИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ TCL COMMUNICATION.

Новинка, як і всі смартфони Alcatel 2018 року, оснащена FullView-екраном з сучасним співвідношенням сторін 18: 9. А завдяки діагоналі всього 5 дюймів пристрій вийшов компактним і зручним для використання однією рукою. Корпус має закруглені краї, що підвищує його ергономічність. Випускається апарат в трьох кольорах, включаючи чорний, золотий і синій.

Alcatel 1 отримав основну 5-мегапіксельну камеру Фронталки з роздільною здатністю 2 Мп. У смартфоні передбачений спеціальний режим камери «Вечірка», який об’єднує ряд простих у використанні функцій для роботи з зображенням: «фотокабінках», «Зйомка однією рукою», «Миттєвий Колаж» та інші. У режимі «Вечірка» користувач може створювати серії з чотирьох миттєвих знімків, експериментуючи з ракурсами, а потім редагувати фото і створювати колажі.

Alcatel 1

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android Oreo (Go Edition), створеної для моделей початкового рівня. Дана ОС займає менше місця у вбудованій пам’яті та поставляється з «полегшеними» версіями сервісів Google, включаючи Google Go, Google Maps Go, Gmail Go і т.д. Крім того, в Google Play можна завантажити та інші популярні програми для пристроїв на Android Go, серед яких Facebook Lite і Skype Lite.

Alcatel 1

 4pda.ru