Штучний інтелект позбавив Windows 10 від самої дратівної проблеми

0
56

З моменту релізу Windows 10 користувачі неодноразово скаржилися на систему оновлень. Комп’ютер у фоновому режимі завантажує черговий патч, а потім самостійно перезавантажується для його установки, якщо користувач вчасно не відклав цей процес. В результаті багато хто з-за цього втрачали незбережені дані. У Microsoft нарешті вирішили виправити ситуацію. Для цього редмондская корпорація вдалася до допомоги штучного інтелекту.

У новій збірці 17723, доступною учасникам програми Windows Insider, компанія Microsoft впровадила машинне навчання для прогнозування зручного часу для перезапуску.

«ЯКЩО ВАМ КОЛИСЬ ДОВОДИЛОСЯ ЗУПИНЯТИ ТЕ, ЩО ВИ РОБИЛИ, АБО ЧЕКАТИ, ПОКИ ВАШ КОМП’ЮТЕР перезавантажити, ТО МИ ПОЧУЛИ ВАС. ЩОБ ПОЛЕГШИТИ ЦЮ БІЛЬ, КОЛИ У ВАС Є ОНОВЛЕННЯ, очікується УСТАНОВКИ, МИ ОНОВИЛИ НАШУ ЛОГІКУ перезавантаження, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОВУ, більш адаптивний і проактивний СИСТЕМУ. МИ НЕ ТІЛЬКИ перевірити, ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВИ ПРИСТРІЙ до перезавантаження, А Й спробувати передбачити, ЯКЩО ВИ ТІЛЬКИ ЩО відійшли від ПРИСТРОЇ, ЩОБ ВЗЯТИ ФІЛІЖАНКУ КАВА, І НЕЗАБАРОМ повернеться », — написав у блозі MICROSOFT ДОНУ Саркара, КЕРІВНИК ПРОГРАМИ WINDOWS INSIDER.

У компанії відзначають, що внутрішні тести довели ефективність нової системи установки оновлень. Таким чином, якщо ви відійшли ненадовго від комп’ютера, на якому є незбережені проект, то Windows 10 з меншою ймовірністю закриє його для установки оновлення. Ймовірно, дана функція стане доступна всім користувачам з релізом наступного великого апдейта цієї осені.

thenextweb.com