Смартфони Meizu отримають довгоочікувану можливість, про яку мріють всі

0
87

Зовсім недавно китайська компанія Meizu представила публіці досить цікаві смартфони в особі моделей 16th і 16th Plus, проте багато жителів Росії, Європи та інших регіонів світу відразу ж прийняли рішення відмовитися від їх покупки, а причина у цього вкрай проста. Як вдалося з’ясувати 13 серпня 2018 роки від глави бренду Джека Вонга, незабаром смартфони Meizu отримають довгоочікувану можливість, про яку зараз мріють всі за межами Китаю.

Зокрема, як стало відомо від самого високопоставленого співробітника компанії, компанія Meizu не оснащуються свої телефони модулем NFC через те, що вся продукція в першу чергу створюється саме для продажу на території Китаю, а оскільки в даному регіоні дуже сильно поширена платіжна система WeChat Pay, що працює за рахунок QR-кодів, то необхідності в будь-яких інших засобах для оплати покупок просто немає.

Тим не Проте, як повідомив Джек Вонг, його компанія вирішила врахувати побажання своїх фанатів на міжнародному ринку, тому майбутні смартфони Meizu обов’язково отримають довгоочікувану можливість, а саме — модуль NFC. За рахунок нього власники мобільних пристроїв зможуть використовувати їх для оплати покупок в магазинах, а також для вирішення багатьох інших завдань, наприклад, проїзду в громадському транспорті.

Очікується, що перші смартфони Meizu з модулем NFC побачать світло в першій половині 2019 року, тому як даний виробник завжди любить впроваджувати щось нове саме з початком якогось нового року. Швидше за все, в першу чергу зустріти чіп для безконтактної оплати чого-небудь можна буде тільки у флагманських моделях, тоді як потім він з’явиться в мобільних пристроях середнього рівня, а вже в останню чергу в бюджетних телефонах.