Sony представила інноваційний сенсор для камер смартфонів

0
144

Sony, один з найбільших виробників фотографічних модулів для смартфонів, представила новий CMOS-сенсор під назвою IMX586. Компанія стверджує, що новинка з рекордним для своїх розмірів дозволом зможе скласти конкуренцію модулів дзеркальних камер.
Sony IMX586

Згідно з опублікованими специфікаціями, IMX586 отримав найменші в світі пікселі — всього 0,8 мікрометра. Це дозволить отримати знімки дозволом 8000×6000 (48 мегапікселів) в стандартному модулі 1/2 діагоналлю 8 мм. Зазвичай зменшення розміру пікселя негативно позначається на якості зйомки, оскільки на нього потрапляє менше світла. Але інженери Sony придумали, як обійти це обмеження, завдяки схемі розташування пікселів під назвою Quad Bayer. Чотири розташованих поруч пікселя мають один і той же колір — в умовах недостатньої освітленості їх сигнал поєднується, що дозволяє отримувати яскраві і якісні зображення з низьким рівнем шуму. Однак при цьому здатність знімка скорочується з 48 до 12 мегапікселів.

Sony IMX586

Крім того, компанія обіцяє користувачам найвищу якість зображення завдяки технології управління експозицією і обробки сигналу прямо в модулі камери. Це дозволяє збільшити динамічний діапазон сенсора в чотири рази.

Продажі нового модуля стартують у вересні цього року, але дата появи на ринку перших пристроїв на базі Sony IMX586 поки невідома.

джерело: phonearena.com