Sony зробила з ігровими приставками неймовірне

0
220

Ігрові приставки існують в світі вже більше 40 років, за які вони дуже сильно змінилися в кращу сторону. Геймпади стали зручніше, а продуктивність зросла в мільйони разів, в результаті чого сьогодні геймери мають можливість грати в ігри з кінореалістічной графікою. Велику роль, а можливо навіть основну, в підвищення популярності приставок зіграла японська компанія Sony, яка зробила з консолями просто неймовірне, а саме — продала їх у величезній кількості.

Офіційний представник японської Sony повідомив про те, що за весь час існування ігрових приставок PlayStation вони були продані тиражем в 525 млн пристроїв, а позначку в півмільярда вдалося подолати на початку літа нинішнього року. Це дуже велика подія для всієї ігрової індустрії, тому що це означає, що у кожного 15-го людини на планеті Земля гарантовано є консоль.

Японська Sony Interactive Entertainment подякувала всім хто, купує її продукцію, пообіцявши й надалі робити все можливе для того, щоб зробити її якомога більш популярною і цікавою для геймерів. Для цього потрібно випускати не тільки самі ігрові приставки, а потім займатися їх програмної підтримкою, але ще і випускати ексклюзивні відеоігри, причому вони обов’язково повинні бути максимально цікавими і захоплюючими.

Щоб підкреслити всю важливість цієї події, компанія Sony навіть випустила спеціальну лімітовану версію PS4 Pro, яку можна купити в модифікації 500 Million Limited Edition. Вона володіє прозорим корпусом і геймпадом, а також комплектується фірмовою камерою PlayStation Camera. Новинка надійде в продаж вже в найближчі кілька днів, причому купити її зможуть собі громадяни багатьох регіонів світу, але яких саме — поки що не уточнюється.

Джерело