В інтернеті з’явився перший рендер Genesis G90

0
6

В інтернеті неодноразово публікувалися шпигунські фотографії седана, і під час тестів в тому числі. Днями ж з’явився перший рендер і нова інформація про оновлену модель. Дебют відбудеться в грудні і це буде перший раз, коли використовується нова реінтерпретували решітка радіатора, показана на концепції Essentia.

Genesis — преміальний суббренд компанії Hyundai — завершує підготовчі роботи до прем’єри свого розкішного седана G90 і для підтримки інтересу у автолюбителів випускає свіже зображення. На ньому можна бачити нові завужені передні фари і інший бампер, так само ми вже знаємо про задніх LED-ліхтарях з’єднаних світлодіодним повторювачем стоп-сигналу.

В підкапотному просторі буде знаходитися битурбо-двигун V6 об’ємом 3,3 л і віддачею 370 л.с. Крім того, передбачається наявність вдосконалених атмосферников об’ємом 3,8 і 5 л потужністю 315 і 425 к.с. відповідно. З ними буде працювати нова 10-ступінчаста автоматична КП і задній або повний привід.

Шпигунські фотографії також дозволили нам ознайомитися з новим виконанням салону, яке відповідає новому дизайнерському віянню Genesis. Розміри автомобіля, судячи з усього, залишаться без змін: довжина — 5205 мм, ширини — 1915 мм, висота — 1495 мм, колісна база — 3160 мм.

Також стало відомо, що Hyundai може використовувати назву «G90» для південнокорейського ринку замість нинішньої назви автомобіля «EQ900».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here