Viber для Android отримав важливий редизайн. Що змінилося?

0
906

Команда Viber анонсувала редизайн додатку для Android і iOS. Остання отримує апдейт вже зараз, тоді як любителям персоналізації і лончер доведеться трохи почекати. Оновлення значуще – зачіпає дизайн і сам принцип роботи.

Перш за все, тепер Viber підтримує наскрізне шифрування. Багато месенджерів вже отримали цю функцію, так що нововведення не дивує.

Оновлення Viber для Android

Тепер повідомлення будуть доставлятися в два рази швидше, ніж раніше. Через це з оновленням вмісту чатів не буде проблем, а приводів випадково пропустити якесь питання буде менше.

Як повідомляє Phone Arena, оновлення статусів повідомлень теж прискориться. За традицією одна галочка поруч з текстом підтвердить відправку повідомлення, тоді як дві означатимуть доставку листа на пристрій співрозмовника.

Схеми чатів стануть яскравішими, а екран буде вміщати більше вмісту. Знайомство з контентом також виявиться приємнішим – фотографії і відео займуть більше площі на екрані. Відтворення GIF-анімацій буде більш плавним.

Залишається сподіватися, що команда Viber також попрацювала над якістю відеоповідомлень. Поки вони залишаються одним з найслабших місць платформи.