Xiaomi готується до старту продажу своїх акцій, акціонером може стати кожен

0
46

Напевно, якщо ви справжній фанат китайського бренду Xiaomi, то вже чули, що зовсім скоро вони розмістять свої акції на Гонконгській біржі. Якщо вам здається, що стати акціонером улюбленого китайського бренду складно, ви помиляєтеся!

Сайт Prostotech.com спробував розібратися, де, коли і за які гроші можна купити частинку улюбленого китайського виробника.
Перше, якщо ви реально налаштовані на покупку акцій компанії Xiaomi, терміново відкривати біржу Гонконгу і готуйте карти до оплати, адже первинне розміщення буває тільки один раз і саме в дуже обмежений момент часу у нас простих смертних є унікальна можливість «купити удачу» дешево.
За непровітреному чутками первинне розміщення акцій Xiaomi на біржі в Гонконгу відбудеться в першій половині липня. Ми будемо уважно стежити за подіями і інформувати наших читачів про дату IPO.
Компанія Xiaomi — це последняяя китайська «блакитна фішка» яка виходить на публічне розміщення своїх акцій, всі інші китайські компанії вже зробили це!
Наш Улюблений Джек Ма і його Алибаба вже провели своє IPO, яке стало одним з найуспішніших в світі фінансів за останні роки. Тепер на черзі Xiaomi.