Xiaomi готує прискорену бездротову зарядку для смартфонів

0
8

Компанія Xiaomi працює над створенням нової бездротової зарядки для своїх смартфонів з підтримкою стандарту Qi. Пристрій буде характеризуватися в першу чергу здатністю заряджати мобільники з максимальною швидкістю, тобто воно буде дуже потужним.

На даний момент вже відомий попередній дизайн нової зарядки Xiaomi — в мережу викладений відповідний рендер. Її потужність, за чутками, буде досягати 20 ват, але поки що в це віриться насилу, адже інженерам тоді доведеться вирішувати питання з перегрівом, а це дуже непросте завдання. Новинка від Сяомей поки ще перебуває в розробці, і навряд чи варто чекати її цього літа — швидше за все, її представлять у вересні поточного року разом зі смартфоном Mi Mix 3, який стане новим флагманом всієї серії і зможе порадувати новим дизайном і цілим рядом сучасних апаратних особливостей.

Нагадаємо також, що станцію бездротової зарядки готує і компанія Apple — вона працює над своєю AirPower вже майже рік, і коштувати це пристрій буде в районі 200 доларів США, тоді як новинка від Xiaomi чи виявиться дорожче 20 доларів. Різниця у вартості суттєва, так що лідер ринку вже, можна сказати, визначено.