Xiaomi офіційно оголосила презентацію браслета Mi Band 3

0
475

Цього давно чекали і це нарешті сталося. Компанія Xiaomi офіційно оголосила презентацію спортивного браслета Mi Band 3. Даної події дуже давно чекають багато користувачів, особливо ті, хто хоче купити собі цей наручний гаджет в числі перших. Інформацію про цей пристрій, а вірніше його презентації, повідомив сам глава китайкою корпорації Лей Цзюнь, який навіть виклав в мережу постер, що натякає на анонс майбутньої новинки. Сталося це лічені години назад.

На офіційному зображенні, опублікованому Лей Цзюнєм, можна побачити зайця в шапці, який є символом бренду Mi. Він сидить на лавочці, а на його лівій руці знаходиться спортивний браслет Xiaomi Mi Band 3.

За офіційною інформацією, 31 травня 2018 року компанія Xiaomi представить не тільки спортивний браслет Mi Band 3, але ще і два інших дуже цікавих продукти — прошивку MIUI 10 для всіх фірмових мобільних пристроїв, а також флагманський телефон Mi 8 , який отримає повноцінний сканер особи 3D Face. Презентацію всіх цих пристроїв лічені хвилини назад підтвердив глава корпорації, тобто найбільш високопоставлений співробітник всього бренду.

Головною особливістю спортивного браслета Xiaomi Mi Band 3 повинен стати екран з підтримкою сенсорного управління. Користувачі зможуть виконувати різні жести, тим самим перемикаючись між запущеними додатками. Крім того, майбутню новинку приписують сучасні датчики і сенсори, призначені для моніторингу фізичної активності. Очікується, що трекер зможе кожен 15 хвилин в автоматичне режимі вимірювати пульс, щоб постійно стежити за станом здоров’я свого власника.

Дізнатися про те, які три інших особливості ризикує отримати фітнес-браслет нового покоління, можна в спеціальному окремому матеріалі . Втім, як вдалося з’ясувати днями, одного з нововведень новинка виявиться позбавлена , тому багато людей напевно не захочуть міняти свій Mi Band 2 на новенький Mi Band 3.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here