Xiaomi анонсувала новий ігровий ноутбук з неймовірною потужністю

0
153

У першій половині нинішнього року китайська корпорація Xiaomi випустила абсолютно новий для себе продукт, а саме — ігровий ноутбук, який призначений для геймерів. Він володіє гарним дизайном, підсвічуванням і хорошою обчислювальною потужністю, проте в цьому пристрої без недоліків не обійшлося. Судячи з усього, виробник з Піднебесної сам усвідомив всі свої помилки і вирішив випустити новий ігровий ноутбук, який сьогодні був офіційно анонсований.

Лічені години назад офіційний акаунт Xiaomi в соцмережі Weibo опублікував тизерний постер, в якому йдеться про намір компанії в серпні нинішнього року подати новий ігровий ноутбук, що володіє неймовірною обчислювальною потужністю. Спочатку реліз нової моделі Mi Gaming Laptop очікувався в березні 2019 року, або трохи пізніше, проте китайська корпорація вирішила не тягнути, представивши новинку лише через півроку з моменту появи першого покоління.

Швидше за все, в новому Mi Gaming Laptop буде зроблений упор на екран, який отримає поліпшені кути огляду, підвищений дозвіл, а ще він повинен стати матовим, щоб грати за наявності десь поруч яскравих джерел світла стало комфортно. Крім того, Xiaomi обіцяє неймовірно високу обчислювальну потужність, тому всі ігри цей ігровий ноутбук, швидше за все, буде тягнути на найвищих графічних налаштуваннях при частоті не нижче 60 кадрів в секунду.

Офіційний анонс новинки в особі Xiaomi Mi Gaming Laptop 2 трапиться вже 3 серпня 2018 року, а пройде весь захід в рамках виставки China Digital Entertainment Expo & Conference. Поки що невідомо, коли нова модель надійде в продаж і яке технічне оснащення вона отримає. Швидше за все, новинка виявиться оснащена відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1060 або GTX 1050 Ti, 8/16 ГБ оперативної пам’яті, 256 ГБ флеш-пам’яті SSD, а також жорстким диском на 1 ТБ.

джерело