Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE і Mi Band 3 здалися на фотографіях за день до запуску

0
13

Завтра Xiaomi запустить кілька своїх продуктів. І за день до цього заходу в Мережі з’явилися зображення флагмана Mi 8, смартфона Mi 8 SE і фітнес-трекера Mi Band 3.

Знімок відображає Mi 8 і Mi 8 SE поруч один з одним, підтверджуючи існування двох моделей і дизайн обох телефонів. Варто нагадати, що Mi 8 SE не підтримуватиме 3D-технологію розпізнавання осіб, як Mi 8. Проте, відношення екрану до корпусу на Mi 8 SE високе, і це радує.

Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE і Mi Band 3 здалися на фотографіях за день до запускуЗавдяки пропущеного тизер ми можемо побачити дати продажів Mi 8 і Mi 8 SE. Так, попередні замовлення на Mi 8 стартують в день проведення заходу — 31 травня, а фактичні поставки почнуться 5 червня. А ось модель Mi 8 SE надійде в продаж на три дні пізніше — 8 червня. Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE і Mi Band 3 здалися на фотографіях за день до запускуЩе один витік також підтверджує той факт, що Mi 8 не включатиме вбудований в дисплей сканер відбитків пальців — на фотографії чітко бачимо сканер відбитків пальців, розміщений на задній панелі телефону.

Крім того, на Weibo була помічена фотографія Mi Band 3 і його роздрібної коробки. Нажаль, вона не розкриває ніяких подробиць про пристрій, крім того, що дає уявлення про дизайн.