Xiaomi Mi A2 не буде. Але смартфони Xiaomi зі стоковим Android випустять

0
14

У Xiaomi орда однотипних рішень і їх низка припинятися не буде. Але іноді компанія діє нестандартно. Так, в минулому році вона вперше випустила смартфон на незайманою ОС Android без домішок, а для фанатів — без «улучшалок» і «булочок». Звичайно, ми говоримо про Xiaomi Mi A1 , а відтворений він був на «залізі» Xiaomi Mi 5X. Логічно, що багато хто вважав, що Xiaomi Mi 6X передбачає появу Xiaomi Mi A2 з тієї ж начинкою, але зі стокових зеленим роботом. Але, можливо, все ми поквапилися з цими передбаченнями.

Індійське видання Digit з посиланням на представника компанії Xiaomi сьогодні повідомило, що на сьогоднішній момент не передбачено вихід смартфона з ім’ям Xiaomi Mi A2. Але при цьому він заявив, що компанія збирається випустити більше пристроїв в рамках програми Android One. Це означає лише те, що Xiaomi не відмовилася від самої ідеї випустити мобільник з Android «з коробки».

Варто згадати і про те, що раніше виробник на своїй сторінці в Twitter провів опитування, в якому попросив користувачів визначитися в своїх перевагах: MIUI або чистий Android. Більшість проголосували за зеленого робота без «переробки» і до такого результату плебісциту компанія виявилася не готова, тому незабаром його підсумки були видалені. Але проігнорувати волевиявлення користувачів Xiaomi не зможе, адже це може негативно відбитися на її репутації, і шанувальники точно чекають від неї пристрої на Android в тому вигляді, в якому його задумали в Google. А буде це Xiaomi Mi A2 або ж маркетологи вигадають для смартфона інша назва, дізнаємося з часом.