Xiaomi Mi Band 3 став першим в історії браслетом, який вміє дзвонити і виходити в інтернет

0
10

Вже післязавтра, 31 травня 2018 року, відбудеться офіційний анонс спортивного браслета Xiaomi Mi Band 3, а до тих пір поки цього не сталося, компанія-виробник продовжує «підігрівати» інтерес аудиторії. Лічені години назад офіційний акаунт оператора China Unicom в соцмережі Weibo виклав нове тізерного зображення, якому натякає на те, що новий фітнес-трекер вміє дзвонити і виходити в інтернет, але жителям Росії крупно не пощастило.

Судячи з усього, компанії China Unicom і Xiaomi домовилися зробити так, щоб фітнес-трекер Mi Band 3 міг працювати в мережі першої, тобто з нього можна буде дзвонити, а також використовувати мобільний інтернет, наприклад, для отримання даних про погоду. Вставляти SIM-карту в новинку не доведеться, тому як електронна eSIM вже виявиться в нього вбудована.

Крім того, судячи з тізерного зображенню, Xiaomi Mi Band 3 зможе похвалитися підтримкою модуля NFC, завдяки якому за допомогою браслета можна буде оплачувати покупки в магазинах, використовуючи одну або кілька різних платіжних систем. На все це натякають іконки, які розташовані на тизерної постері. Скористатися цією функціональною можливістю жителі Росії зможуть, але за умови, що трекер буде підтримувати не тільки платіжну систему Mi Pay, але і її міжнародні аналоги, тобто хоча б AliPay і Google Pay.

На плакаті на китайській мові також є напис, яка перекладається як «Пов’язує вас з усім світом». Це ще один натяк на те, що Xiaomi Mi Band 3 став першим в історії браслетом, здатним дзвонити і виходити в інтернет. Як все це буде працювати — невідомо, однак у цій китайській корпорації великий досвід в рішень таких складних завдань, тому все повинно бути реалізовано на кращому рівні.