Xiaomi встановила приголомшливий рекорд

0
163

Компанія Xiaomi — це унікальне явище 21-го століття, тому як вона створює так багато різної техніки з самих різних категорій, що просто перехоплює подих. Це смартфони, спортивні браслети, телевізори, електричний транспорт, телеприставки, планшети, ноутбуки, смарт-годинник, а також безліч інших найменувань. Як виявилося, буквально на днях даний виробник встановив приголомшливий рекорд, увійшовши в топ-10 найбільший інтернет-компаній Китаю.

Сьогодні, 30 липня 2018 року, China Internet Society і Міністерство промисловості та інформатизації КНР опублікували список з десяти найбільш великих IT-компаній на території Китаю, які рухають всю китайську економіку в цифрову епоху, а також генерують більший прибуток для держави. Найперше місце зайняла Alibaba. Якщо скласти її прибуток з посідає друге місце Tencent, то вони згенерували 25% від загального прибутку в цифровий галузі.

Компанія Xiaomi посіла десяте місце, однак для неї це величезне досягнення. Домогтися такого успіху виробникові вдалося буквально за два роки, протягом яких популярність фірмової продукції в Китаї росла, також як і впізнаваність бренду. У підсумку, сьогодні, зустріти гаджети від даного бренду можна практично у кожного десятого жителя Китаю, причому це якщо говорити тільки про смартфонах. Очікується, що вже в 2019 — 2020 роках цей виробник зможе піднятися в рейтингу ще вище.

У загальній сумі, IT-компанії в другому кварталі 2018 року заробили на 50,6% більше, ніж роком раніше. За рахунок цього їх виручка склала $ 253 млрд доларів, частина з яких потрапила в бюджет Китаю. Сумарна операційний прибуток зріс на цілих 82,6%, склавши 40 млрд доларів. У всіх компаній з топ-10 найбільших в країні показати прибутку по відношенню до збитків перевищує 40%. Вся десятка виглядає так: Alibaba, Tencent, Baidu, Jingdong, NetEase, Sina, Sohu, Meituan Comments, Sanliu і Xiaomi.

джерело