Як буде виглядати флагманський OnePlus 6T

0
100

Після анонса OnePlus 6 Карл Пий заявив, що компанія не має наміру міняти стратегію випуску двох флагманів в рік, що побічно підтвердив вихід цієї осені моделі OnePlus 6T. До сих пір не було ніяких подробиць про майбутнє «вбивці флагманів», але тепер з’явилася інформація про те, як буде виглядати новинка.

Не секрет, що компанія OnePlus використовує напрацювання OPPO, так як разом з Vivo належить корпорації BBK Electronics. Той же OnePlus 6 явно був випущений за лекалами OPPO R15 — спереду апарати буквально не відрізнити. А торішні 5 і 5T — майже копії R11 і R11S. Тому є всі підстави вважати, що готується до виходу R17 стане прототипом для наступної моделі.

OPPO R15OPPO R15 OnePlus 6OnePlus 6

Судячи з наявних зображень, ззаду OPPO R17 ідентичний OnePlus 6, а ось спереду у нього є одна важлива відмінність. Виріз в екрані став найбільш спірним дизайнерським рішенням на шляху до Безрамковий, до якого багато користувачів поставилися негативно. Тому в OPPO R17 виробник зробив його мінімального розміру, завдяки чому острівець «з’їдає» менше місця на екрані.

Oppo R17Oppo R17

Крім того, OPPO R17 отримає вбудований в дисплей сканер відбитків пальців. Чи наважиться OnePlus на використання даної технології в новому флагмані — поки неясно.

джерело: phonearena.com