Зовнішність нового Ford Focus від незалежних дизайнерів

0
3

Зовсім недавно ми публікували перші шпигунські фотографії нового крос-універсала Ford Focus Active, який буде представлений вже в самому найближчому часі. Але зараз інформації досить мало, тому можна подивитися на перші зображення від незалежних дизайнерів.

Уже зовсім скоро світ побачити нову модифікацію Ford Focus. Американський концерн продовжує активно розвивати лінійку доступних автомобілів, і також прагнути в трендові сегменти. Тому незабаром на ринку з’явиться крос-версія універсала Ford Focus Active, шпигунські фотографії якого ми вже бачили зовсім недавно.

Незважаючи на те, що офіційної інформації ще мало, незалежні експерти та портал Колеса.ру вирішили представити власне бачення майбутньої новинки. Так, ми можемо детально розглянути рендерние зображення, засновані на шпигунських фотографіях і інших модифікаціях моделі.

Як логічно припустити — позашляхова версія універсала отримає трохи збільшений кліренс на 20-30 мм, а також «позашляховий» обважування з новим переднім бампером, розширювачами колісних арок, накладками на пороги і переглянутим заднім бампером. Ще однією особливістю версії Active можуть стати ексклюзивні легкосплавні диски.

Судячи з усього, в салоні універсал не відрізнятиметься від стандартної версії Ford Focus. У списку штатного та додаткового обладнання можна відзначити наявність подушок безпеки, мультимедійно-інформаційної системи, на яку покладуть частину функцій з управління системами автомобіля. Дорожчі версії отримають комплекс активних систем з набором асистентів водія, систем безпеки та автономної системи другого рівня.

У Європі вже можна придбати седан і хетчбек нового покоління.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here